کفش‌هایی که در حال حاضر در خرده‌فروشی موجود هستند

دلایل متعددی برای شیوع کفش بچه گانه نامناسب وجود دارد تحقیقات اخیر نشان داده است که کمک هزینه های انگشتان پا و پهنا به طور موثر اعمال نمی شود اغلب فضای زیادی یا خیلی کم برای انگشتان پا در داخل کفش باقی می ماند تا از تناسب صحیح کفش اطمینان حاصل شود.
برای تضمین تناسب آراداک صحیح برای SL (طول کفش) باید علاوه بر HTL (طول پاشنه تا پنجه) کودک، مقدار توصیه شده پنجه 10 میلی متری (میلی متر) در نظر گرفته شود به گفته باریش فریتز و همکاران.
کمک هزینه انگشت ظروف آرکوپال فرانسه پا برای همه سایزها و جنسیت های کفش یکسان است هنگام پرداختن به تناسب برای SW (عرض کفش) باید مقدار 10 میلی متر در نظر گرفته شو یک عامل مهم این است که رشد کفش های کودکان غالباً تحت تأثیر ملاحظات ارتوپدی و بیومکانیکی نیست، بلکه تحت تأثیر روندهای مد است .
کفش‌هایی که در حال حاضر در خرده‌فروشی موجود هستند، تمایل دارند روی تناسب صحیح در SL تمرکز کنند، اما دستورالعمل‌های محدودی در مورد عرض کفش ارائه شده است
تولیدکنندگان کفش آفریقای جنوبی از طرح کفشی بر اساس سیستم بریتانیایی استفاده می‌کنند و از HTL به عنوان اندازه‌گیری اولیه استفاده می‌کنند در این سیستم، هر افزایش در HTL بر اساس سیستم نقطه Mondo با افزایش استاندارد در دور پا مطابقت دارد.
تامپسون و مبل سبز همکاران دریافتند که شصت و دو درصد (62٪) از شرکت کنندگان زن بالغ در مطالعه ای که در آفریقای جنوبی انجام شد، طول به دور جلوی پایشان بیشتر از نسبت طول به دور استاندارد شده بود. تفاوت در مورفولوژی پای بین قاره ای باید هنگام تولید کفش برای کودکان در نظر گرفته شود.
این باید از تناسب صحیح کفش با توجه به ابعاد منحصر به فرد پای کودک، بر اساس عوامل خارجی که قبلا ذکر شد، اطمینان حاصل کند متأسفانه، فقدان اطلاعات موجود در مورد تفاوت‌های مورفولوژی پا بین قاره‌ای به مشکلات فعلی کفش‌های مناسب کودک کمک می‌کند محققان تاکید می‌کنند که جنبه‌های عملکردی کفش باید رشد بدون مانع و متناسب با سن پا را تامین کند.
 • منابع:
  1. Are habitually barefoot children compelled to wear ill-fitting school shoes
 • تبلیغات: 
  1. شکار ماهی با استفاده از نبات شیرین
  2. چگونه می توان کشور را به رشد اقتصادی رساند
  3. فوبیای یک کودک هفت ساله به شلوار!
  4. آلوئه ورا بومی مناطق شمالی آفریقا است