خرید عمده کوله پشتی ارزان قیمت با کیفیت

خرید عمده کوله پشتی چرم طبیعی ارزان قیمت مهدکودک، مدرسه، دانشجویی، مسافرتی، راهپیمایی و… را از تولیدی کیف کوله فام  تهیه نمایید.  قیمت ها بصورت عمده می باشد. حداقل خرید به تعداد 15 عدد از یک مدل  میباشد. قیمت بستگی به نوع کوله پشتی،  مدل و جنس کوله پشتی دارد. در این مقاله سعی نمودیم تا نکات مهمی را که برای خرید عمده کوله پشتی ارزان قیمت خوب بکارتان میاید، ذکر نماییم. با ما همراه باشید.

خرید عمده کوله پشتی ارزان

 

 کوله پشتی ها از لحاظ کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند:

 

خرید عمده کوله پشتی ارزان

 

  • کوله پشتی بچگانه
  • کوله پشتی مدرسه
  • کوله پشتی دانشجویی
  • کوله پشتی مسافرتی
  • کوله پشتی کوهنوردی
  • کوله پشتی ورزشی
  • کوله پشتی لپ تاپ
  • کوله پشتی اداری
  • کوله پشتی کاری

 

نکاتی که باید در خرید عمده کوله پشتی ارزان قیمت توجه کنیم:خرید عمده کوله پشتی ارزان

 اندازه کوله پشتی و جیب های آن:در وهله اول باید ببینید که کوله پشتی را به چه منظوری خریداری می کنید. تا با توجه به آن اندازه مناسب  و تعداد محفظه و جیب های کوله را انتخاب نمود. هرچه کوله پشتی از تعداد قسمت های بیشتر و جیب های بیشتری برخوردار باشد وزنش بالاتر است. و قیمت آن نیز بالاتر میرود.

جنس کوله پشتی: در خرید کوله پشتی چرم زنانه ارزان باید به جنس کوله توجه بسیاری نمود زیرا جنس پارچه کوله تعیین کننده دوام آن، میزان تحمل وزن آن و قابلیت تنفس پذیری پارچه آن می باشد. با توجه به تنوع پارچه های استفاده شده در ساخت کیف می توان انتظار قیمت های متفاوتی برای مدل های مختلف داشت. برای مثال در کوله ارزان قیمت از پارچه های معمولی و بدون قابلیت تنفس و دوام بالا استفاده می شود در حالی که در نمونه های جدید تر و گران قیمت از چرم یا پارچه های سنتزی با دوام بالا و با قابلیت تهویه هوا استفاده می شود. پارچه های مصنوعی امروزه دوام بیشتری در مقایسه با انواع طبیعی یا چرم خواهند داشت، ولی کیف های چرمی از شخصیت لوکس تری برخوردار هستند.

کیفیت زیپ های کولهیک محصول خوب و با دوام را می توان از زیپ ها و نحوه بسته شدن جیب ها تشخیص داد. در صورتی که می خواهید به خرید کوله پشتی ارزان اقدام کنید به زیپ های آن دقت زیادی بکنید. در انتخاب کیف مناسب می توانید به سراغ نمونه هایی بروید که زیپ های آن از نوع دوبل بوده و قابلیت دسترسی بیشتری خواهند داشت.

خرید عمده کوله پشتی ارزان

 

ادامه نکات و بحث

انتخاب بند و اتصالات مناسب کوله پشتی: در انتخاب کوله پشتی ارزان باید به بند های کیف و اتصالات آن توجه زیادی نمود. این قسمت از هر کوله پشتی تاثیر فراوانی در نحوه حمل کوله و مقدار فشار وارد بر ستون فقرات و عضلات بدن دارد. هنگام خرید کیف مدرسه با قیمت مناسب باید به این نکته دقت کنید که بند های آن حتما پهن و از نوع قابل تنظیم باشد تا با توجه به جثه هر فرد طول آن بتواند تغییر کند.  با این تغییر در طول بند ها می توانید  کوله را به کمر خود نزدیک تر کنید و میزان فشار ناشی از وزن کیف را بر ستون فقرات خود کاهش دهید.

 

 

 

خرید عمده کوله پشتی ارزان

و دنباله نکات

 نحوه حمل و مدل کوله پشتی: امروزه کوله پشتی ها به مدل های مختلفی تولید شده و به فروش می رسد. کوله پشتی ارزان عموما فاقد چرخ های حمل بوده و تنها به صورت کوله حمل می شود. در انواع جدید تر برای راحتی بیشتر اقدام به نصب چرخ و دسته قابل تنظیم برای کوله می کنند که در این صورت می توان حجم زیادی از وسایل را به آسانی و با فشار کمتر جا به جا نمود. البته این مدل های جدید به طبع هزینه های بیشتری بر روی دست خریدار می گذارد و در دسته کوله پشتی ارزان جای نمی گیرند.

در خرید کوله پشتی ارزان باید به نکات متعددی توجه نمود که این ویژگی ها و قابلیت های متفاوت در محصولات بر قیمت نهایی کیف قطعا تاثیرگذار است. علاوه بر همه این ها بیشتر افراد در خرید کوله به طرح و مدل آن توجه بسیاری دارند و سعی می کنند که نمونه های مد روز و جدید تر را انتخاب کنند. شاید طرح ها و مدل های جدید از قیمت بالا تری در مقایسه با سایر طرح ها داشته باشد ولی نکته اساسی در انتخاب کوله پشتی ارزان، راحتی، دوام و کیفیت، قابلیت حمل آسان و ارگونومی ان می باشد. پس شاید با توجه به این نکته می توان به خرید کوله پشتی ارزان ولی با کیفیت نیز اقدام نمود ولی در عوض از مدل های قدیمی تر استفاده کرد.

خرید عمده کوله پشتی ارزان

 

تولید انواع کوله پشتی ارزان قیمت در مشهد

شهرهای مثل تهران، تبریز، اصفهان و مشهد از مراکز مهم تولید با حجم بالای انواع کیف و کوله پشتی دوربین هسنتد. در شهرستان مشهد همیشه رقابت بین تولیدکنندگان کیف وجود دارد و این رقابت به نفع مصرف کننده است زیرا تولیدی کیف و کوله مسلما حداقل سود را در نظر میگیرد.  تولید در تیراژ بالا حتی با سود کم نیز برای تولیدی کوله مناسب است. پس این امر باعث میشود که شما بتوانید یک کوله ارزان قیمت را با کیفیت بالا خریداری کنید. با مقایسه قیمت کوله و کیف ها در تولیدی کیف و فروشگاه کیف کوله متوجه میشوید که تفاوت فروش کیف بین این دو مجموعه چقدر زیاد است. با خرید کوله پشتی با قیمت مناسب مسلما احساس بهتری از خرید به شما دست میدهد. ضمن اینکه با خرید از تولیدی کیف به گردش چرخ اقتصادی داخلی کمک کرده و با یک تیر دو نشان میزنید. اول خرید کیف ارزان و دوم حمایت از کالای داخلی.